Şişli Tiyatrosu Yönetimi: “Ödüllerden Çekiliyoruz!”

editor
137 Okunma
Şişli Tiyatrosu yönetimi bir açıklama yaparak tüm ödüllerden çekildiklerini duyurdu. Tiyatronun işletmecisi Mustafa Kalkan’ın konuyla ilgili olarak dergimize yaptığı açıklama şöyle:

“Şişli Tiyatrosu olarak bunun altını çizerek söylüyorum, sadece tiyatro yönetimi olarak tüm ödüllerden çekilme kararı aldık. 

Bizim bir ödül beklentimiz yok sadece oyun, yaratıcı ekip ve oyuncular bu ödüllerden faydalanabilir. Şişli Tiyatrosu olarak bu alan sadece oyunlarımız da oynayan oyuncu arkadaşlarımız için bir çıkış yolu olarak görünmektedir ve biz tiyatro yapıcılar olarak onların yolunu açmak için bu alanda sessiz kalmakta onlara bir şans kapısı olmasını temenni ediyor idik ama maalesef görüyoruz ki bu alan çok adil bir şekilde ilerlemiyor. Bu nedenle bizim oyunlarımızı tüm jüri üyeleri izleyebilir ama biz Şişli Tiyatrosu olarak tüm ödüllerden affımızı istiyoruz. 

Kapımız tüm jüri üyelerine açıktır, ama bizim için en büyük jüri bilet alıp oyunumuzu izlemeye gelen seyircidir.

Temennimiz gerçekten eşit adil bir seçim ile tiyatrolara ödüller verilmesi bu noktaya gelindiğinde bizler de bu seçimler de yerimizi almaktan onur duyarız.

Saygılarımızla,”

Şişli Tiyatrosu
Mustafa KALKAN

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku