Prof.Dr. Sacit Hadi Akdede’nin “Kamusal Tiyatro Modelleri” Sunumu 25 Nisan’da Yayımlanacak

editor
1299 Görüntülenme

Kamusal Tiyatro kavramı üzerine yürütülen ve Kamusal Tiyatro youtube kanalı üzerinden paylaşıma açılan tartışmalar yeni bir aşamaya geldi. Tiyatroların devletle ve toplumla ilişkisinin nasıl modeller içinde konumlandırılacağına dair sunumlar ve tartışmalar yürütülüyor.

Bu sunumlardan ilki, çalışmalarına hem İskoçya hem de Türkiye’de devam eden DOT Tiyatro’nun kurucularından Özlem Daltaban tarafından gerçekleştirildi. Britanya’daki model üzerine ayrıntılı ve aydınlatıcı bir sunum yapan Özlem Daltaban daha sonra katılımcıların sorularını yanıtladı.

Bu sunum toplantısını izlemek için tıklayın:

Ayrıca 25 Nisan Pazar günü saat 14:00’te yapılacak olan sunum toplantısının konuşmacısı ülkemizdeki tiyatroların ekonomik ve politik durumu üzerine araştırmaları ve kitaplarıyla tanınan ekonomi profesörü Sacit Hadi Akdede. Aynı zamanda sitemizin de yazarlarından olan Sacit Hadi Akdede‘nin sunumuna katılmak için kamusaltiyatro@gmail.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

Kaynak: http://www.mimesis-dergi.org/2021/04/kamusal-tiyatro-modelleri-sunumlarinin-ikincisi-prof-sacit-hadi-akdede-tarafindan-yapilacak/

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku