Beliz Güçbilmez ile Online Yazarlık Eğitimi 22 Şubat’ta Başlıyor!

editor
778 Görüntülenme

Prof. Dr. Beliz Güçbilmez’in düzenlediği “Tersine Mühendislik: Yazmak İçin Okumak” atölyesinde dersler “online” olarak devam ediyor. Online dersler, 22 Şubat günü başlayacak.

Online derslerle ilgili Güçbilmez’in açıklaması şöyle:

Şubat ayında online yazarlık eğitimi programımızın ilk aşaması olan “Tersine Mühendislik: Yazmak için Okumak” atölyesi için kayıtlarımız başladı.

Atölye içeriği: Her biri ikişer saatten dört buluşma ile sekiz saati tamamlayacağız. Bu sekiz saat içinde ve atölyenin sonrasında neler yaptığımızı görmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

http://www.belizgucbilmez.com/?p=1279

Atölye tarih ve saatleri: 22 Şubat pazartesi akşamı 19:30’da başlayarak peş peşe dört akşam. 19:30- 21:30 arası.

Atölyeye katılanların görüşleri: Halihazırda pek çok yazarlık eğitimi var. Seçmek de pek kolay değil. Bu bölüm biraz da karar vermeden önce “öneri ve destek” almak isteyen yazarlık eğitimi ilgilileri için. Atölyelere katılanlar neler demişler, bir göz atmak isteyenler için

http://www.belizgucbilmez.com/yazilar/tanikliklar/

Daha fazlası için https://www.instagram.com/belizgucbilmez/ hesabını takip edebilir, profildeki “tanıklıklar” sekmesine göz atabilirsiniz.

Online yazarlık eğitimine kimler katılabilir: Bu atölye edebiyatseverlere, iyi bir okur/izleyici olmak ya da yazmaya başlamak isteyenlere, halihazırda yazanlara, senaristlere, oyun yazarlarına, sinema ve tiyatro yönetmenlerine, dramaturglara yöneliktir. Yani hangi altyapıdan geliyor olursa olsun, kurmacaları seven ya da kurmaca üreten, kurmacalarla çalışan herkese açık bir program bu.

Nasıl kayıt olurum: Atölye ücreti ve kayıt detayları için 0530 474 73 80 numaralı atölye telefonuna whatsapp ya da telegram mesajı atabilirsiniz.

 

 

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku