Kadıköy Çocuk Tiyatro Festivali Başlıyor: Oyunlar Ücretsiz İzlenebilecek

editor
1187 Görüntülenme
Kadıköy Belediyesi’nin bu yıl 20’ncisini düzenleyeceği “Çocuk Tiyatro Festivali”  başlıyor. 1 Temmuz’da Selamiçeşme Özgürlük Parkı Tepe Sahne’de başlayacak olan ücretsiz festival, 2 hafta sürecek.

Kadıköy Belediyesi’nin gelenekselleşen “Çocuk Tiyatro Festivali”, 1 Temmuz Cuma günü başlıyor. Selamiçeşme Özgürlük Parkı Tepe Sahne’de yapılacak Çocuk Tiyatro Festivali’ndeki oyunlar her akşam saat 21.00’de başlayacak. Çocukları tiyatro ile tanıştırıp, onlara açık havada oyun seyretme keyfini yaşatacak olan festivalde, her akşam farklı bir çocuk oyunu ücretsiz olarak izlenebilecek.

Festival, Uygur Çocuk Tiyatrosu’nun sergileyeceği “Burnunu Kaybeden Palyaço” adlı oyun ile başlayacak.15 gün boyunca farklı oyunlarla çocuk izleyicinin karşısında olacak olan festival, 15 Temmuz Cuma akşamı son bulacak. Ayrıca Kadıköy Belediyesi Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi Tiyatro Atölyesi’ne devam eden yaşları 10 ile 14 arasında değişen 11 çocuktan oluşan “Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi”’nin “Bremen Mızıkacıları” oyunu da 6 Temmuz’da izleyicilerle buluşacak.

Festivalde uzun kuyruklar oluşmaması için davetiye uygulaması olacak; izleyiciler, davetiyelerini Özgürlük Parkı’nda bulunan Açık Hava Tiyatro gişesinden ve güvenlik noktalarından saat 14.30’dan itibaren alabilecekler.

Kaynak: https://www.dokuz8haber.net/kadikoyde-cocuklar-tiyatroya-doyacak

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku