DasDas’tan Tiyatro Dolu Bir Hafta

editor
838 Görüntülenme

KAAN SEKBAN SAÇMALAR’ VE ‘BURDA OLAN BURDA KALIR’ İLE DasDas’TA BU HAFTA KOMEDİ ŞÖLENİ YAŞANACAK

Bu hafta DasDas, tiyatroseverlere sevilen oyunlarından oluşan zengin bir program sunarken ‘Kaan Sekban Saçmalar ve ‘Burda Olan Burda Kalır’ izleyicisine kahkaha dolu anlar yaşatacak.

Yeni hafta DasDas’ta Metin Akpınar süpervizörlüğündeki ‘Deli Bayramı’ ile başlıyor. Yönetmenliğini Metin Akpınar ile Mert Fırat’ın yaptığı oyunda DasDas’ı ele geçiren deliler, hafızalara kazınacak bir komediyi seyircilere sunuyor. Zengin kadrosunda Alper Baytekin, Ayşegül Cengiz, Büşra Alnıtemiz, Cansu Boz, Didem Balçın, Erdi Güçlü, Hande Özkurt, Kadir Burak Baydar, Mert Fırat, Nila Fırat, Özgün Aydın, Tunahan Çilingir ve Volkan Yosunlu’yu bir araya getiren ‘Deli Bayramı’, 18 Ekim ve 25 Ekim akşamları 20.30’da DasDas Sahne’de oynanıyor.

20 Ekim ve 27 Ekim akşamları 20.30’da ‘Anadolu Efes Katkılarıyla: Vahşet Tanrısı’ DasDas Sahne’de perdelerini açıyor. Binnur Kaya, Dolunay Soysert, Güven Kıraç ve Levent Ülgen’i aynı sahnede buluşturan Yasmina Reza imzalı oyun, uzlaşmak için bir araya gelen ebeveynlerin hikayesini seyirciye aktarıyor.

Geçtiğimiz hafta prömiyer yapan, William Shakespeare imzalı ‘Romeo & Juliet’, düşman ailelerin çocuklarının birbirlerine olan büyük aşkını DasDas’ta tiyatroseverlere anlatmaya bu hafta da devam ediyor. Ayberk Aladar, Barış Gönenen, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Can Avcı, Ceren Boz, Deniz Can Aktaş, Erdem Akakçe, Ertuğrul Gümrükçüoğlu, Hülya Gülşen, Naz Çağla Irmak, Onur Tanyeri, Sinan Gülşen ve Ümit Erlim’in kadrosunda yer aldığı oyun, Mert Fırat ile Nagihan Gürkan yönetmenliğinde sahneye taşınıyor. Bu eşsiz tragedya, 22 Ekim ve 23 Ekim akşamları 20.30’da DasDas Sahne’de oynanacak.

Kaan Sekban, 10 yıl boyunca çalıştığı kurumsal hayatı bırakmasının ardından plaza hayatından cast ajanslarına, beyaz yaka dramlarından sosyal medyadaki davranış bozukluklarına kadar günümüzde karşılaştığımız birçok konuyu eğlenceli ve komik bir dille sahne taşıyor.  Kaan Sekban Saçmalar’, 24 Ekim günü 17.00’de DasDas’ta.

Can Yılmaz ile Zafer Algöz’ün ‘Burda Olan Burda Kalır’ adlı iki kişilik stand-up gösterileri 26 Ekim akşamı 20.30’da seyirciyle buluşuyor. Kahkahanın eksik olmayacağı bir şov sunan ikili, DasDas’ta herkese keyifli bir akşam yaşatacak.

Bu hafta, DasDas’ta ‘Anadolu Efes Katkılarıyla: Zengin Mutfağı’ ile sona eriyor. Şener Şen’in 40 yıl sonra aynı rolle sahnelere döndüğü oyun, Cumhuriyet tarihinde görülmüş en büyük işçi hareketinin zengin bir ailenin mutfağına yansımasını konu alıyor. Şener Şen’e, Gizem Ergün, Kutay Sandıkçı, Onay Kaya ve Uğur Arda Başkan’ın eşlik ettiği ‘Anadolu Efes Katkılarıyla: Zengin Mutfağı’, 28 Ekim ve 29 Ekim akşamları 20.30’da DasDas’ta sahneleniyor.

Detaylı Program için: www.dasdas.com.tr

Bilet Satış: www.mobilet.com

18 Ekim Pazartesi 20.30 Deli Bayramı
20 Ekim Çarşamba 20.30

Anadolu Efes Katkılarıyla: Vahşet Tanrısı

22 Ekim Cuma 20.30 Romeo & Juliet
23 Ekim Cumartesi 20.30 Romeo & Juliet
24 Ekim Pazar 17.00 Kaan Sekban Saçmalar
25 Ekim Pazartesi 20.30 Deli Bayramı
26 Ekim Salı 20.30 Burda Olan Burda Kalır
27 Ekim Çarşamba 20.30 Anadolu Efes Katkılarıyla: Vahşet Tanrısı
28 Ekim Perşembe 20.30 Anadolu Efes Katkılarıyla: Zengin Mutfağı
29 Ekim Cuma 20.30 Anadolu Efes Katkılarıyla: Zengin Mutfağı

 

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku