Civan Canova’dan Üzen Haber: “Akciğerimde Kitle Tespit Edildi”

editor
853 Görüntülenme
Oyuncu Civan Canova, Instagram’da paylaştığı videoda, kolunda hissettiği ağrı nedeniyle gittiği hastanede çekilen MR sonucunda akciğerinde kitle tespit edildiğini söyledi.

“Her şey 2014 yılında Gümüşlük sahilinde dolaşırken başladı” diyen Civan Canova, şunları söyledi:

* Size vereceğim haber güzel değil ama vermek zorunda hissediyorum kendimi. Her şey 2014 yılında Gümüşlük sahilinde dolaşırken başladı.

* Sol bileğimden ameliyatlıydım, kemik ölümü vardı bileğimde onu çıkardılar. Kafeye doğru giderken kapkara bir köpeğin üzerine bastım. Hayvan da sıçradı beni yere attı. Sağ kolumun üzerine düştüm. Orada kemik ölümü, tendon kopması, adele erimesi meydana geldi.

* Daha sonra MR çekildi ve doktor ‘Protez taktırman gerek’ dedi. Onu da ben istemedim, ihmal ettim. 2.5, 3 ay önce feci ağrılarım başladı. Gece uyutmayacak kadar.

“15 GÜNDÜR HASTANEDEYİM”

* Hastaneye gittim ve MR çektirdim. Koluma protez takılması gerektiğini söylediler. Fakat o şimdi 2. planda kaldı. Çünkü akciğer filmi çekerken belirsiz bir kitle olduğu tespit edildi. Şimdi bütün ilgi onun üzerine toplandı. 15 gündür hastanedeyim. Ailem yanımda. Birkaç gün daha burada kalacağım, sonra taburcu edecekler.

Oyuncuya geçmiş olsun mesajları yağdı.

Canova’nın mesajını izlemek için tıklayın:

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/oyuncu-civan-canovadan-uzen-haber-ihmal-ettim/

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku