Tatavla Çocuk Birimi’nin Oyunu “Tik ve Tak” Seyirciyle Buluşuyor!

editor
1326 Görüntülenme

Balca Yücesoy’un yazıp Doğacan Taşpınar’ın yönettiği 4 yaş ve üstü çocuk oyunu “Tik ve Tak “ Anadolu yakasında seyircisi ile buluşmaya can atıyor. 

Balca Yücesoy’un yazıp Doğacan Taşpınar’ın yönettiği, Dilek Sağır, Mete Boyar ve Utku Çetin’in rol aldığı oyun bir saat kadranının içinde yaşayan zaman işçilerini konu alıyor. Yelko ve Ako’nun çok önemli bir görevi vardır, zamanın akmasını sağlamak. Ama dünyanın gidişatından da pek mutlu değillerdir, savaşlar, yıkımlar, iklim… Bir an gelir ve çalıştıkları saat bozulur, zaman akmaz oluverir. Yelko dakikaları saymak istemez artık böylesinin daha iyi olacağını düşünürken, Ako insanlara bir şans daha verme taraftarıdır.  Durmalı mı zaman yoksa akıp geçmeli mi, zamanı onarmak elimizde mi yoksa geç mi kaldık düzeltmek için her şeyi.

Tüm bu soruları düşündürten, aynı zamanda da eğlendiren “Tik ve Tak“ oyunu İstanbul Anadolu Yakası’nda seyircisiyle buluşacak.

Her oyuna Ücretsiz Çocuk Şarkıları Sokak Konseri ile başlayan “Tik ve Tak” 6 Kasım Pazar günü saat 13:00 ve 15:00’da Halis Kurtça Kültür Merkezi’nde iki seans oynayacak. Bir hafta sonra birinci dönem ara tatilin ilk Cumartesi günü olan 13 Kasım saat 13:00’da Barış Manço Kültür Merkezi’nde seyircisi ile buluşacak.

Tatavla Çocuk biriminin oyunu “Tik ve Tak”ın biletlerini Biletix’ten temin edebilirsiniz.

Bilgi için : www.tatavlaperformans.com

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku