Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Tiyatrocuların da Aşılama Kapsamına Dahil Olduğunu Duyurdu

editor
597 Görüntülenme

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekiplerinin bugünden itibaren aşı olmaya başlayabileceğini duyurdu. Bakan Koca, tiyatrocuların da bu kapsama dahil olduğunu belirtti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün yaptığı açıklamada aşı programına bir grubun daha dahil edildiğini açıkladı. Bakan Koca,  müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekiplerinin bugünden itibaren aşı olmaya başlayabileceğini bildirdi. Bakan Koca, tiyatrocuların da bu kapsama dahil olduğunu belirtti.

Koca, Twitter’dan yağtığı paylaşımda şu ifadeleri kulandı:

“Aşı programımızda bir grubun daha aşılanmasına başlıyoruz. Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekipleri yarından itibaren aşı olmaya başlayabilecekler. Her geçen gün yeni meslek ve yaş grupları eklenerek ülkemizi en kısa sürede salgın gündeminden çıkaracağız. Bu güce güvenin.”

Bakan Koca, tiyatrocu Behzat Uygur’un Twitter’dan sorduğu “Tiyatrocular yok…Acaba Abdülkadir albümünden müzisyen olarak değerlendirilir miyiz?” sorusuna cevap verdi. Koca, Uygur’a verdiği cevabında “Behzat Bey, sizin sıranız gelmişti zaten yaş grubunuz sebebiyle. Ama merak etmeyin, tiyatrocularımız zaten ilan ettiğimiz kapsama dahil” dedi.

Kaynak: https://www.evrensel.net/haber/434926/saglik-bakani-koca-muzisyen-film-ve-dizi-produksiyon-ekipleri-asi-olmaya-baslayacak

 

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku