İki Tiyatro’nun İlk Oyunu “Canavar”, 1 Mart’ta ENKA Oditoryumu’nda Seyirciyle Buluşuyor

editor
Tunç Şahin imzalı “Canavar”  ENKA Sanat’ta!

ENKA Sanat, ortak bir travmaya farklı tepkiler veren, yıllardır karşılaşmamış üç kuzen arasında yaşanan bir yüzleşme gecesinin hikâyesini anlatan “Canavar”ı 1 Mart Cuma akşamı saat 20.30’da ENKA Oditoryumu’nda tiyatroseverlerle buluşturuyor. 

Sinemacı Tunç Şahin’in kaleme aldığı ilk tiyatro oyunu “Canavar”, üç kuzenin yüzleşme gecesini konu ediniyor. Geçmişle yüzleşmenin travmaların iyileşmesinde etkili olduğunu vurgulayan oyun, konuşulmayanları konuşmaya başladığımız bir dünyada, en karanlık anımızda bile umudu yeşertebileceğimizi hatırlatıyor. “Canavar”ın oyuncu kadrosunda Tülin Özen, Gülçin Kültür Şahin ve Hakan Emre Ünal yer alıyor.

İki Tiyatro’nun ilk oyunu “Canavar”, 1 Mart Cuma akşamı saat 20.30’da ENKA Oditoryumu’nda izlenebilir. 

Biletler, Biletix ve ENKA Sanat Gişesi’nden temin edilebilir. 

Öğrenci biletleri 40.- TL’dir. 

ENKA Sanat Hakkında 

ENKA Vakfı’nın kültür sanat alanındaki faaliyetlerini yürüten ENKA Sanat, kurulduğu günden bugüne, sanatçıların üretimlerine destek olmak, bu üretimlerin genç nesiller başta olmak üzere geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Açıkhava Tiyatrosu, Oditoryumu ve Sanat Galerisi’nde gerçekleştirdiği yıla yayılan etkinlik programı ile sahne sanatları, güncel- klasik müzik,ve plastik sanat alanlarının yenilikçi örneklerini sanatseverlerle buluştururken, alanında duayen sanatçıların yanı sıra genç yeteneklere de düzenli olarak kapılarını açıyor. ENKA Sanat, aynı zamanda, genç sanatçıların eğitimine yönelik burs programları hayata geçiriyor; farklı kurumlarla iş birliği içerisinde sponsorluk çalışmaları yürütüyor; kendi yapımlarına imza atıyor; geliştirdiği proje ve programlarla sanata katkılarını çok yönlü olarak sürdürüyor. 

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku