I. Ulusal Tiyatro Sempozyumu “Tiyatroda Yeni Arayışlar” 15-17 Ocak 2021 tarihleri arasında çevrimiçi gerçekleşiyor

editor
1266 Görüntülenme

Düzce Üniversitesi tarafından düzenlenen I. Ulusal Tiyatro Sempozyumu 15-16-17 Ocak 2021 tarihleri arasında Düzce Üniversitesi Çevrim içi Eğitim Sistemi üzerinden (https://3b.duzce.edu.tr/b) çevrim içi olarak gerçekleştiriliyor.

Düzce Üniversitesi’nden sempozyumla ilgili yapılan açıklama şöyle:

Düzce Üniversitesi 2018 yılı Güz döneminde Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü, Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji programında aktif tiyatro eğitimine başlamış, kontenjanlarını doldurmuştur. I. Ulusal Tiyatro Sempozyumu “Tiyatroda Yeni Arayışlar” etkinliğimizi, bölümümüze gösterilen bu ilgiden yola çıkarak Düzce Üniversitesinin görünürlüğünü arttırmak, paydaş üniversitelerden katılan akademisyenlerle iletişim ağını genişletmek, alanında uzman isimlerin katılımıyla akademi-sanat deneyimlerini paylaşmak, atölye çalışmaları ile üniversitemiz ve Düzce ili kapsamında paylaşım ağı oluşturmak gibi amaçlarla planladık.

1-2 Nisan 2020 tarihlerinde Düzce Üniversitesinde gerçekleştirmeyi planladığımız etkinliğimizi covid-19 nedeniyle ertelemek zorunda kalmıştık. Yapılan yeni düzenlemeyle I. Ulusal Tiyatro Sempozyumu 15-16-17 Ocak 2021 tarihleri arasında Düzce Üniversitesi Çevrim içi Eğitim Sistemi üzerinden (https://3b.duzce.edu.tr/b) çevrim içi olarak gerçekleşecektir.

Prof. Dr. Zehra İpşiroğlu’nun onur konuğu olacağı ve katılımı ücretsiz olduğu sempozyumun programı için tıklayın: http://www.tiyatrosempozyumu.com/2020/program/

 

 

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku