GalataPerform’un Dijital Eğitim Modeliyle Oyun Yazarlığı Atölyeleri Başlıyor

editor
745 Görüntülenme

GalataPerform, Yeni Metin kapsamında Dijital Eğitim Modeliyle ana kadrosu ve yurtdışından eğitmenlerin katılımıyla 15-21 yaş arası gençlere ve oyun yazarlığı ile ilgilenen yetişkin gruplara yönelik Dijital Oyun Yazarlığı Atölyeleri düzenliyor.

YURTDIŞINDAN GELEN MİSAFİR EĞİTMENLER İLE ATÖLYELERE KATIL, EĞİTİM SETİNİ TAKİP ET, BİREBİR DANIŞMANLIK HİZMETİ AL, OYUNUNU YAZ!

17 Mayıs itibariyle başlayacak olan atölye, 3 ay devam edecek. Dijital Eğitim Modeli kapsamında eğitim üç aşamadan oluşacak. Eğitim Setini Takip Et, Danışmanına Sor ve Oyun Yaz. Katılımcılar yeniperform.com’da yer alan eğitim setini takip edecekler, her bir katılımcıya GalataPerform eğitmen kadrosunda yer alan eğitmenlerle kendi zamanlarına göre birebir Danışmanına Sor süreci başlayacak ve oyun yazacaklar. Eğitim setinin içeriğinde GalataPerform ana eğitmen kadrosu tarafından hazırlanmış eğitim videoları yer alacak, önceden kaydedilmiş ve takip edilebilirliği kolaylaştırmak adına görsel bir zeminde düzenlenmiş bu video serisine ek olarak katılımcılara e-kitap olarak hazırlanan Yeni Metin Oyun Yazarlığı 101 kitabı ve proje kapsamında yazılan ya da çevrilen oyun metinlerinden 20 kitaplık bir seçki sunulacak. Ayrıca katılımcılara İsveç’ten Fransa’ya kadar uzanan yurtdışından misafir eğitmenlerin yer alacağı atölyelere katılım imkanı sağlanacak.

ATÖLYE EĞİTMENLERİ

Bu atölyeler kapsamında GalataPerform’un genel sanat yönetmeni, yazar, yönetmen ve oyuncu Yeşim Özsoy, yazar ve dramaturg Dr. Ozan Ömer Akgül ve proje direktörü, yazar ve dramaturg Dr. Ferdi Çetin eğitim verecek. GalataPerform ana eğitmen kadrosu dışında yurtdışından dahil olacak yabancı eğitmenler, Elise Wilk (Romanya), Magali Mougel (Fransa), Jacinto Lucas Pires (Portekiz), Akos Nemeth (Macaristan), Athena Farrokhzad (İsveç) ve Demian Vitanza (Norveç).

ATÖLYE PROGRAMI

– Haftada 90 dakika birebir danışmanlık* 

15 video ve 20 kitaplık Eğitim seti

– Yurtdışından gelen misafir yazarlar ile atölyelere katılım hakkı

* Katılımcıların zamanına göre ayarlanacak.

Süre: 

3 ay 

Ücret:

900 TL (Kdv dahil) 

Başvuru için: 

  • Son Başvuru tarihi 17 Mayıs 2021 
  • Kayıt için yenimetin@galataperform.com adresine mail gönderebilirsiniz. 
  • GalataPerform İletişim: 05302602524 

 

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku