Eskişehir Şehir Tiyatroları’nın Sosyal Medya Etkinliklerine İlgi Büyük

editor
691 Görüntülenme

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının Ocak ayında başlattığı ve sosyal medya üzerinden hafta sonları canlı yayınlanan “Perde Arası” adlı sohbet programı, 3 hafta içinde yüksek katılımın sağlandığı ilgi gören bir etkinliğe dönüştü. 

Covid-19 salgını ile mücadele halinde olunan bu dönemde, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, izleyicileri ile internet üzerinden buluşabilmek için farklı etkinlikler düzenleyerek, sanatseverlerin evlerine misafir olmaya devam ediyor.

Ocak ayının ilk hafta sonu yayınlanmaya başlayan ve tiyatroya, hayata, sanata dair sohbetlerin gerçekleştiği ‘Perde Arası’ adlı programa, her hafta Şehir Tiyatrolarının sevilen sanatçıları konuk oluyor. Instagram üzerinden canlı yayınlanan programlar aracılığı ile izleyiciler,  Şehir Tiyatrolarının oyuncularını farklı yönleri ile yakından tanıma fırsatı buluyorlar.

Canlı yayınlara ve her program öncesi düzenlenen farklı anketlere binlerce sanatseverin katılmasından büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Şehir Tiyatroları sanatçıları, bu ilginin benzeri üretimleri artırmak yönünde motivasyon sağladığını ve sağlıklı günlerde sanatseverlerle salonlarda buluşmak için gün saydıklarını belirttiler.

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku