Boyoz Akademi’nin “Cani” Oyunu Seyirciyle Buluşuyor

editor
Boyoz Akademi’nin “Cani” oyunu seyirciyle buluşuyor.
Oyun Hakkında:

Aileen Wuornos, belki de tarihin gelmiş geçmiş en tehlikeli kadını olarak görülen bir seri katil! Onu daha ilginç yapansa, dönüştüğü CANİ kişiliğin arkasında yatan hayat hikayesi.

Wuornos, tehlikeli olmasının yanı sıra tüm seri katiller arasında yaptıkları nedeniyle belki de ‘EN AZ’ nefret edilen isimlerden biri. Hatta birçok kişi tarafından sempati duyulan ve bazı psikoanalistler tarafındansa cinayetlerini zevk için işlemediği gerekçesiyle seri katil olarak bile kabul edilmeyen Wuornos; bu bakımdan en ilgi çekici hikayelerden birine sahip. Peki bu durumun nedeni ne? Onun diğer seri katillere göre daha az nefret toplamasının ardında ne yatıyor? Tüm bunları anlamak için öncelikle hayat hikayesine bir göz atmak gerekiyordu.

Oyunun Künyesi:

YAZAN&YÖNETEN ; Bülent Aydoslu

OYUNCULAR ; Buse Sevindik – Merve Demirhan – Bülent Aydoslu

YAPIM ; Boyoz Akademi Sanat Merkezi / İZMİR

TÜRÜ ; Dram- Aşk-Gerilim

SÜRE ; Tek Perde – 70 Dk

YAŞ SINIRI ; 16 Yaş ve Üzeri

BOYOZ AKADEMİ SANAT MERKEZİ HAKKINDA; 

Kuruluşumuzun 20. Yılını kutluyoruz.. İzmir yerleşik olarak; Sanat Merkezi ve Film Yapım Şirketi olma özelliğini bir arada barındırmakta ve akademik eğitim vermektedir. Hizmet Binası İçerisindeki Sinema Salonu ve Tiyatro Salonun da ise ilgili gösterimler yapmaktadır. Sinema Gösterimi, Tiyatro Gösterimi ve Film Yapım faaliyetleri dışında eğitim merkezi olarak; Tiyatro ve Temel Oyunculuk Eğitimi, Yaratıcı Drama, Profesyonel Sahne Oyunculuğu ve Kamera Önü Oyunculuk eğitimleri başta gelmek üzere, Sinema Tv, Yazarlık, Müzik, Resim ve Dans alanlarında da ekipler yetiştirmekte ve gerçekleştirdiği projelerde bu ekiplere yer vererek gelişimlerini sağlamaktadır.

pastedGraphic.png

Tiyatro Sokak No: 38 Karşıyaka / İzmir 0552 219 77 29 – Boyoz Akademi Sanat Merkezi

 

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku