10. Uluslararası “Thedoros Terzopoulos Metodu Atölyesi” İçin Başvurular Başladı

editor
1071 Görüntülenme

10. ULUSLARARASI “THEODOROS TERZOPOULOS METHODU AYÖLYESİ”, 1 TEMMUZ- 1 AĞUSTOS 2021 TARİHLERİ ARASINDA ATİNA’DAKİ ATTİS TİYATROSU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

BAŞVURULAR İÇİN SON TARİH: 31 ARALIK 2020

Bilgi ve başvuru formu için: attistheatre@gmail.com

Tel: 210 5226260

Attis Tiyatrosu’nun sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, ” Theodoros Terzopoulos Metodu Uluslararası Çalıştayı”nın onuncusu 1 Temmuz – 1 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 10, 20 ve 30 günlük üç periyodlarla gerçekleştirilecek atölye, drama okulları ve tiyatro akademileri öğrencilerine, Yunanistan ve yurt dışından profesyonel oyunculara hitap ediyor.

Uluslararası Attis Tiyatrosu Atölyeleri, Savvas Stroumpos ve Theodoros Terzopoulos tarafından yönetiliyor. Attis Tiyatrosu’ndaki uluslararası atölyelere dünyanın her yerinden (Avrupa, ABD, Kuzey Amerika, Asya ve Avustralya) öğrenciler katılıyor.

Theodoros Terzopoulos ve Attis Tiyatrosu, 35 yıldan beri Drama Akademileri, drama okulları, uluslararası festivaller ve tiyatrolarda 400’den fazla atölye yönetti.

Theodoros Terzopoulos’un ′′Dionysos’un Dönüşü′′ başlıklı metodu, Yunanca, İngilizce, Rusça, Almanca, Türkçe, Korece, Çince, Mandalince, Polonyalıca, İtalyanca, Arapça, İspanyolca ve Portekizce olarak yayınlandı. Theodoros Terzopoulos, dünyanın pek çok Drama Akademisi’nde “onursal profesör” olarak kabul ediliyor ve “evrensel” olarak nitelendirilen metodu, Pekin Tiyatro Akademisi, St Petersburg Tiyatro Akademisi, Roma Silvio d’Amico Ulusal Tiyatro Akademisi, Grotovsky Enstitüsü’nün de aralarında bulunduğu dünya çapındaki Drama ve Sanat Akademileri’nde tiyatro oyuncularının temel eğitimleri kapsamında öğretiliyor.

(Ana görsel: Johanna Weber)

1

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku