Muammer Keskin: “Şişli’de Kapanmış Ne Kadar Tiyatro Varsa Yeniden Hayata Kazandırıyoruz”

editor
679 Görüntülenme

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, ‘birkaç müjde verebilirim’ diyerek, bölgedeki tiyatroların yeniden hayata kazandırıldığını söyledi.

ARTI TV’de ekrana gelen “Nazım Alpman ile Gün Başlıyor” programına Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin konuk oldu. Keskin, Şişli belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi verirken, çok sayıda sosyal projeyi hayata geçirdiklerini ve toplumcu belediye anlayışını inşa etmeye çalıştıklarını söyledi.

‘KAPANMIŞ OLAN NE KADAR TİYATRO VARSA HEPSİNİ HAYATA GEÇİRİYORUZ’

Keskin, “Şişli’nin kültür ve sanatla ilgili yerlerinin kapanmış olması bizi de son derece olmusuz etkileyen işlerdi. Şimdi size birkaç müjde verebilirim” diyerek şu bilgileri paylaştı:

“Kenter Tiyatrosu, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yeniden dizayn ediliyor ve bir tiyatro olarak yeniden hayata geçiriliyor. Yine Hadi Çaman Tiyatrosu var, Milli Eğitim’e ait, görüşmelerimizi tamamlıyoruz. Eski bir salondu, onu yenileyeceğiz ve İstanbul halkına kazandırmaya çalışacağız. Yine Şişli’deki Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nu Şişli Tiyatrosu olarak yeniden hayata geçiriyoruz, bitti bütün işlemleri. Bizim bölgemizde kapanmış olan ne kadar tiyatro varsa hepsini yeniden hayata geçiriyoruz teker teker.” 

Kaynak: https://artigercek.com/haberler/muammer-keskin-sisli-de-kapanmis-ne-kadar-tiyaro-varsa-yeniden-hayata-geciriyoruz

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku