Kültür Sanatın Yeni Adresi “sanatinadresi.com” Yayın Hayatına Merhaba Dedi

editor
804 Görüntülenme

Sinemadan tiyatroya, sahne sanatlarından müziğe kadar sanatın hemen hemen her alanından haber ve gelişmeleri sanatseverlerle buluşturacak sanatinadresi.com isimli internet sitesi yayın hayatına merhaba dedi.

Artık kültür sanatın yeni bir adresi var

Geçtiğimiz günlerde yayına başlayan kültür-sanat portalı http://www.sanatinadresi.com, sanatın tüm alanına ait zengin içeriği ve görsel özellikleriyle sanatseverlerin ilgisine sunuldu. Haberlerin yanı sıra nitelikli yorum ve röportajlara da yer veren Sanatinadresi.com’un yayın koordinatörlüğünü Ahmet YILMAZ üstleniyor.

Amaçlarının kültür sanata dair haber ve gelişmeleri, objektif ve sade bir dille okuyucuya ulaştırmak olduğunu söyleyen sitenin yayın koordinatörü Ahmet YILMAZ, bu anlayış doğrultusunda nitelikli bir içerik oluşturduklarını belirtti. Kısa bir süre önce yayına başladıklarını hatırlatan Yılmaz, sürekli güncellenen içeriği ile Sanatinadresi.com’un çok kısa bir sürede geniş bir okuyucu kitlesine ulaşacağına inandıklarını belirtti. Yılmaz, mevcut içeriğin yanında, birçok yeni başlık ve bölümle daha zengin bir içerikle yollarına devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

http://www.sanatinadresi.com
iletisim@sanatinadresi.com

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku