KarmaDrama’dan “Dijital Şeyler”

editor
1330 Görüntülenme

2009 yılında kurulan, 2014 yılından beri Kadıköy’de sahneye dönüştürülen mekanında hem kendi üretimlerini hem de her disiplinden konuklarını ağırlayan Karmadrama, seyircisiyle mücbir sebeplerle buluşamadığı günler için evlerinize konuk oluyor.

Kendi online sitesini kuran, etkinliklerin bilet satışını http://www.karmadramaonline.com adresindeki sitesinden yapan topluluk, tüm çekimlerini ve kayıtlarını kendi sahnesinde gerçekleştirdiği canlı ve bant yayınlarını da @karmadramasahne adıyla yer aldığı kendi Youtube kanalından yapmakta.

2021 yılının Nisan ayında, Türkiye müzik tarihinin yaşayan temel taşlarından Gündoğarken canlı yayında ilk misafiri oldu.

Yine Türkiye’nin yakından tanıdığı çok sevilen Erdal Güney ve Forantası geçtiğimiz günlerde canlı yayında seyircisiyle buluştu.

Topluluğun etkinlikleri Mayıs ayında sahnede fiziksel olarak buluşulamayan günlerde çevrimiçi yayınla KarmaDrama Online üzerinden evlerinize geliyor.

10 Mayıs 2021 Pazartesi 21:00’de Kuzguncuk Sanat Tiyatrosu, Masal Bahane adlı müzikli gösterisiyle her yaşa şifa niyetine masallarla sizlerle buluşmanın heyecanını taşıyor.

14 Mayıs 2021 Cuma 21:00’de Gündoğarken, sözlü tarih belgeseli tadında, Hâl ve Gidiş adında yeni sahne performanslarıyla evlerinize geliyor.

Mayıs ayının devamında ve daha sonraki aylarda da etkinliklerine hem kendi sahnesinde seyircisiyle yüzyüze hem de canlı ve bant yayınlarıyla devam edecek olan KarmaDrama; söyleşiler, oyunlar, konserler ve birbirinden renkli etkinliklerle yoluna devam ediyor.

“Karanlık zamanlarda şarkı da söylenecek mi?

Elbette, şarkı da söylenecek, karanlık zamanları anlatan.”

Bertolt Brecht

KarmaDrama’nın etkinliklerinden haberdar olmak ve bilet almak için; https://www.karmadramaonline.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yayınları izlemek ve etkinliklerden anında haberdar olmak içinse topluluğun @karmadramasahne adıyla yer aldığı kendi Youtube kanalına abone olabilirsiniz.

KarmaDrama
E-Posta: karmadrama@karmadrama.com

Web: http://www.karmadramaonline.com

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku