Eş Genel Yayın Yönetmenliği…

Mustafa Demirkanlı
1146 Görüntülenme

Şubat 1991’de başlayan Tiyatro… Tiyatro… macerası, bir yıl önceden duyurularak Ocak 2016’da son sayıyı yayımlayarak, dolu dolu 25 yıl süren basılı Dergi’ye veda etti. Biz de aynı yıl İstanbul macerasını da sonlandırarak Toroslar’a, Toroslar’daki Namrun’a (Çamlıyayla) göç ettik.

Basılı Dergi yayımına devam ederken -daha zayıf bir yapıda da olsa- tiyatrodergisi.com.tr de yayımlanıyordu. Şubat 2016’dan başlayarak Gülhan Avşar Demirkanlı’nın Genel Yayın Yönetmenliği’nde ve İstanbul’daki onlarca arkadaşın katkılarıyla sanal ortamda yerini almış ve hızla okur sayısını genişletmeye başlamıştı.

Ancak, Gülhan’ın İstanbul seyahatleri, dolayısıyla doğrudan ilişkiler azalmaya başlayınca yayıncılıkta da duraklama kaçınılmaz oldu.

Eş Genel Yayın Yönetmenliği
Uzun süre Pınar Çekirge ile Tiyatro… Tiyatro… için keyifli söyleşiler yapan, sonrasında tiyatrodergisi.com.tr’de oyun eleştirileriyle katkısını sürdüren Yavuz Pak, İstanbul ayağı için mükemmel ötesi bir adaydı… Konuştuk, çok sevindi, biz de…

Tiyatro… Tiyatro… Ailesi’nin bir ferdi olan Yavuz Pak, bundan böyle yayın politikası sorumluluğunu da üstlenerek, Gülhan’la birlikte tiyatrodergisi.com.tr’yi çok daha ileriye taşıyacaklar.

Yavuz’a yeni görevinde başarılar diler, yolu açık olsun dileklerimi iletirim.

Bana gelince…
Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü görevine devam edeceğim ama bunun dışında bir başka sorumluluğu da yerine getirmeye başlamanın zamanının geldiğini düşünüyorum. Dile kolay 25 yılın, çeyrek yüzyılın tarihini, anılar olarak aktarmaya çalışacağım.

0

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku